Jak jsem (opět) nesežral veterináře

12. března 2018 v 19:51 | Darina |  Srdce mušketýra
Pac dvounožci,

Dnes jsem měl tedy den opravdu pod psa. Sice dorazila trenérka, dokonce dřív než jindy, jenže venku lilo. Mně to zas tak moc nevadilo, vodu z promočeného kožichu vytřesu raz dva, ale trenérka byla kapku nevrlá. Ale svou hodinku jsme si užili, dokonce jsme byli dnes čuchat, na novém místě. Bylo to zajímavé, protože jsem musel přemýšlet a hledat nové schovávačky v zábradlí.

Potom jsme šli k veterináři. Až do čekárny mi to nevadilo. V ordinaci taky ne, dokud se ten chlap nezvedl od stolu. Ihned jsem si vzpomněl, že mne minule tahal za tlapku. Začal jsem proto trojčit, protože veterinář JE strašidlo. Rozhodně jsem dělal vše proto, aby na mne nesahal. Nechtěl jsem ho k sobě vůbec pustit. Jenže trenérka mne přechytračila. Zacvičili jsme Dom!, a strašidlo zacouvalo za nás. Seděl jsem a pro jistotu jsem strašně ječel. Jo, píchlo to. Strašidlo za to nějak mohlo, ale nevím jak. Zkrátka strašidlo mi ubližuje. Pak mi sundali košík, ale já byl stále ve stresu. Snažil jsem se vyskočit na kliku a otevřít si dveře. Na strašidlo jsem se ani nepodíval. Zase si sedlo ke stolu. Už se mi nic zlého nedělo, ale přesto. Za tu dobu, co jsme čekali na nějaký papír, jsem párkrát odcvičil podání packy, na složitější cviky jsem neměl pomyšlení. Pak už jsme šli. V čekárně mají misku s granulemi. Ale já byl naštvaný, že chodíme tam, kde straší. Tak jsem si nic nevzal. Ten divný chlap se mi vážně nelíbí. Ale hned, jak jsme vyšli ven, jsem už byl v pohodě.

Doma jsem se dožadoval česání, ale tentokrát nebylo. Prý aby mne nebolel ten píchanec. Ale dostal jsem pár piškotů za to, že už krásně umím panáka. Už se nemusím ani jistit přední packou.

Trenérka má problém. Já bych chtěl, abychom ke strašidlům nechodili (zase za rok, ale já si pamatuji), trenérka by mne se strašidlem chtěla skamarádit. No, nevím, nevím… držte mi tlapy, vlastně neee, na moje tlapy mi nikdo nebude sahat!

Portos
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama