Uklízím a otravuji

8. června 2017 v 21:03 | Darina |  Srdce mušketýra
Pac dvounožci,

Dnes jsem si to venčení opravdu užil. Jak se udělalo teplo, vyráží do parku víc a víc vás, lidí, a různě posedávají na dekách. Zkouším si je trénovat, protože trénink je přece zábava. Vždycky k někomu přiběhnu a s výrazem roztomilého pejska mu nabídnu svůj oslintaný tenisák. Kvůli tomu jsem ochotný míč i docela rychle pustit. A dvounožci se většinou začnou rozplývat: "To je milý pejsek, chce si s námi hrát, hodím ti míček…" U paničky mi to prochází, ale trenérka mne vždycky prokoukne. Říá tomum, že otravuji. Buď mne zarazí už v okamžiku, kdy si vyhlédnu nějaké sympatické oběti - na to už máme povel Neotravuj! - nebo zarazí mé objekty tréninku hned poté, co si míč vezmou. Vždycky jim vysvětlí, že hod míčkem je odměna za práci, a že když se nepracuje, není odměna. Ach jo. Skončí to tak, že míček je předán trenérce a pokud chci svůj hod, musím něco předvést. A umím toho už docela dost. Slalom mezi nohama, osmičku, couvání, chodit bokem, podávat packy… Už jsem konečně zvládl i ten trik s piškotem na nose - umím si ho pinknout tak, abych ho chytil ve vzduchu. No prý už bych se měl jen naučit obcházet kolem s kloboukem v tlamě… Tomu sice nerozumím, ale naučit se to vlastně mohu, no ne?

Teď se ale učím uklízet. A docela mi to jde. Dnes se mi povedlo několikrát umístit míč do sáčku. Vedle sáčku to neplatí, vždycky mě odmění až za precizně provedený cvik. Začínám také chápat, které slůvko mne k tomu bude nabádat. A prý to pak budeme zkoušet s více předměty. To jsem tedy zvědav.

Po venčení mne dnes výjimečně čekala i plná miska, a když mám misku, tak se musím věnovat přednostně žrádlu. Tak promiňte a pac

Portos
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama