Zlatá rybka

24. února 2013 v 18:32 | Darina |  Geo-kačerské adrenaliny
Nedělní odpoledne. Co dělat? Své nedělní "povinnosti" jsem si splnila a seděla jsem u oběda s několika stejně osamělými, jako jsem já. V kapse GPS a v hlavě plán, že by se dalo vyrazit na malou kačerskou procházku. Zkusila jsem umluvit kamarádku a ejhle, slyšela na to (jako už kolikrát). Lovit kešky s ní je totiž vždy radost a humor.

Vyrazily jsme do oblasti Smíchova a nejprve se poohlédly po finálce Akcionářského pivovaru (GC19P3F). Byla to otázka chviličky a už jsme kešku vítězně třímaly v ruce. Povzbuzeny úspěchem, rozhodly jsme se pro něco malinko komplikovanějšího, o lov zlaté rybky (GCRG8P). Z toho, co praví listing, se určitě bude jednat o zajímavou zkušenost. A jednalo.

Postupovaly jsme přesně podle návodu a bez problémů našly příslušné nářadí. Pak jsme se vydaly na místo lovu. Bylo to kapku dobrodružné, naštěstí se tu zrovna nepromenovalo příliš mudlů. Kamarádka se ujala úlohy lovce, protože mi nevěřila, že to, co jdeme chytat, je opravdu zlatá rybka. Když ji zahlédla, rozchechtala se. Nemohla se pak nějakou chvíli trefit, ale nevzdávala se. Já dělala zeď. V tu chvíli vidím, jak se k nám hrne osoba třímající GPS v ruce. Nu ano, další lovec, pardon, lovkyně. Slušně se zeptala, zda se může přidat k lovu. Jasně že ano, tak jsme se snažily rybku chytit už tři a po pár perných minutách jsme ji opravdu vytáhly. Pro každou z nás měla jedno přání. Logovaly jsme, vyměnily si kódy akuálně přítomných TB a pak jsme rybku vrátily tam, odkud jsme ji tak pracně vytáhly.

Chvilku jsme ještě povídaly. A hlavně se hrozně smály. Kolegyně pak běžela vrátit rybářské nádobíčko a my se posunuly k dalšímu číslu odpoledního programu a řádně obdivily pražský kubismus (GC10HT9). Ani ten nám neodolal. Byla to tedy prima odpolední vycházka a s prima zábavou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama